Budotex
POWRÓT

Lilia

Ulica: Hansa Poelziga 14, Wrocław Pow. użytkowa: 39 - 130 mkw Liczba mieszkań: 20 Lokale użytkowe: 3

Lilia – moje miejsce na ziemi

Lilia to najnowsza inwestycja dewelopera Budotex, kameralna i elegancka, powstała na Nowych Żernikach. Stonowana kolorystyka budynku współgrająca z okolicznymi zabudowaniami modelowego osiedla Wrocławia przypadnie do gustu osobom ceniących prostotę i klasykę. Lilia to miejsce idealnie wpasowujące się w potrzeby przyszłych rodzin oraz młodych, nowoczesnych osób nastawionych na aktywny styl życia.

Budynek
W inwestycji powstało 20 wygodnych mieszkań od 39 do ponad 130 m2, od 2 do 6 pokoi, z górnymi dwupoziomymi apartamentami. Jako jedyni we Wrocławiu oferowaliśmy Państwu mieszkaniowe pakiety. W związku z tym do każdego mieszkania przypisany został jeden boks na wózek/rowerek dziecięcy, jedna komórka lokatorska oraz jedno lub dwa miejsce postojowe w garażu podziemnym. W budynku dodatkowo została zaprojektowana rowerownia oraz winda. Na parterze znajdują się trzy lokale usługowe.

Lokalizacja
Inwestycja powstała przy ul Hansa Poelziga 14 na Osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu, w pobliżu Stadionu Miejskiego i AOW. Nowe Żerniki zaprojektowane zostały w myśl zasady osiedla samowystarczalnego, podnoszącego komfort życia. W okolicy Lilii powstaną przedszkola, szkoła, dom seniora, dom kultury, punkty usługowe i handlowe, tereny rekreacyjne – boiska, korty tenisowe i place zabaw. W to wszystko zostaną wkomponowane zielone alejki. Bliskość AOW oraz sieć MPK (tramwaj i autobus) sprawiają, że dojazd do centrum Wrocławia oraz centrów handlowych jest łatwy i dogodny.