Budotex
POWRÓT

Gotowe i umeblowane apartamenty

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy nowości w ofercie inwestycji AGAT!

Posiadamy w sprzedaży gotowe i kompletnie urządzone apartamenty od 21 do 30 mkw. Co to oznacza? Kupujecie Państwo w pełni umeblowany apartament, wyposażony w meble, sprzęty wyposażenia kuchennego (m.in. duże i małe AGD, talerze, sztućce, kubki i inne) i łazienkowego (w tym mop, szczotka do zamiatania, suszarka na ubrania), pralkę, tv, sofę z funkcją spania, firany, zasłony, stół z krzesłami, elementy dekoracyjne. Dzięki temu apartamenty są gotowe do wprowadzenia od razu po zakupie i przekazaniu lokalu.

Mamy też drugą alternatywną opcję dla mieszkańców Wrocławia – jest u nas możliwość podpisania umowy najmu na rok i zamieszkać w apartamencie z rynku pierwotnego. Ta propozycja skierowana jest do osób, których obecna sytuacja ekonomiczna blokuje możliwości zakupu lokalu dla siebie.

Trzecia opcja łączy w sobie dwie powyższe – można kupić apartament już wynajęty, z umową najmu podpisaną na rok. Rozwiązanie to z pewnością zainteresuje inwestorów, którzy kupują lokale z zamiarem ich późniejszego wynajmowania. W tym wypadku odpada czas poszukiwania potencjalnych lokatorów. Przewidywana stopa zwrotu z inwestycji około 8%.

Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z Działem Sprzedaży po więcej szczegółów.